7 прикладів оригінальної упаковки товарів | Digital Monkey

7 прикладів оригінальної упаковки товарів

Дата публікації 10/07/2017
7 прикладів оригінальної упаковки товарів

Все креативне просте – саме такий зміст несе відомий вислів Альберта Ейнштейна. Не завжди потрібно стрибати вище за голову, винаходячи велосипед, щоб здивувати клієнта. Правомірність цього доводить добірка товарів нижче. Упаковки виглядають незвично, але водночас не мають нічого зайвого.

Jack Daniel’s, але не віскі

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 1

З упаковки молока зробили пляшку віскі креативщики ірландської рекламної агенції Ennemm. Тепер продукт ефектно відрізняється від товарів інших виробників, неодмінно привертаючи увагу. Пройти повз і не купити (або хоча би не розглянути) – просто неможливо.

Невидима стрічка

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 2

Ви не бачите скотча в упаковці, а він там є. Весь секрет – у маленькому нахиленому дзеркалі, яке дизайнери поклали у коробку. Неможливо роздивитися вміст упаковки крізь її прозору «стінку», виникає ілюзія порожнечі. Ідея належить фахівцям німецької рекламної агенції Kolle Rebbe.

Різнокольорове пиво

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 3

Кожній банці пива – окремий колір. Чи є щось простіше? Але гляньте, як цікаво це виглядає. Автор ідеї – іспанське креативне агентство Txaber.

«Дикий» флакон

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 4

Для жіночих парфумів зазвичай створюють химерні витончені флакончики. Або ж дуже брутальні, у вигляді черепа, скажімо, для чоловіків. Проте можливі й інші варіанти. Компанія Indicate Design Group вигадала, як просто та без слів розповісти про «дикі» деревні аромати Big Sur Backpacker Cologne.

Сніданок у колесі

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 5

Пластівці зазвичай продають у великих прямокутних коробках. А дизайнери з Індії «зламали» систему та запропонували упаковку у вигляді правильного десятикутника – декагона.

Туалетний папір-ягода

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 6

Завдяки фахівцям японської Latona Marketing Inc світ побачив туалетний папір, що імітує не лише запахи фруктів і ягід, але й зовнішній вигляд.

Багатофункціональна шоколадка

7 прикладів оригінальної упаковки товарів - 7

У якості подарунку на день народження завжди доречний шоколад, а ще він буває із зазначенням віку іменинника. Саме такий є в Ізраїлі. Упаковки смачненького шоколаду створено на всі випадки життя: з відповідями для однорічних малят і для літніх людей. Ідея належить компанії Israeli BBR Saatchi & Saatchi.

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket