9 ефективних SEO-порад | Digital Monkey

9 ефективних SEO-порад

Дата публікації 13/07/2016
9 ефективних SEO-порад

Часу та ресурсів на все завжди бракує – але в SEO є кілька завдань, які не терплять недбалості. Ось перелік робіт з оптимізації сайту, яким слід приділити особливу увагу. 

1. Виправте заголовки та метаописи сторінок з найнижчим CTR

Часом незначні зміни здатні значно покращити ситуацію. Щоб знайти такі сторінки, в акаунті Google Search Console зайдіть до розділу «Пошуковий трафік» – «Аналітика пошукових запитів». 

9 ефективних SEO-порад - 1

Натисність кнопки «Покази» і «CTR» та знайдіть сторінки з хорошою видимістю, але низькою клікабельністю.

2. Скористайтеся розміткою Schema.org

Бодай для десяти найпопулярніших сторінок вашого сайту. Тоді в результатах пошуку для них відображатимуться розширені описи. Не зашкодить вибрати 10 публікацій, найважливіших для просування сайту, застосувавши семантичну розмітку для них.

9 ефективних SEO-порад - 2

3. Збільшуйте швидкість завантаження сайту

Вона безпосередньо впливає на ранжування. Перевірити швидкість для різних типів пристроїв допоможе PageSpeed Insights. Оскільки «найважчими» елементами є зображення, їх корисно стиснути - для всіх важливих сторінок.

4. Налаштуйте канонічний домен

Якщо сайт має аналогічні за змістом сторінки з www і без www, пошуковик (шукач) проіндексує обидва варіанти. На виході одні сторінки заберуть трафік в інших. Щоб уникнути цього, вкажіть канонічний домен. Для Google це робиться в розділі «Налаштування сайту» - «Основний домен».

5. Підтвердіть сторінку компанії в довідниках

Оптимізуючи під локальні запити, перевірте всю інформацію, що могла застаріти: філії, години роботи, телефони. Переконайтеся, що посилання в довідниках справді ведуть на ваш сайт, а не на ресурси шахраїв або афіліатів.

6. Усуньте дублі

Зайдіть до акаунту Search Console, натисність на «Оптимізація» – «Оптимізація HTML». У звіті вам пропишуть всі помилки, виявлені ботом під час сканування, зокрема, метаописи, що дублюються, та ідентичні тайтли.

9 ефективних SEO-порад - 3

7. Вкажіть атрибути alt для зображень

Пошук за малюнками зазвичай забезпечує непоганий трафік - але боти наразі не вміють розпізнавати зображення на малюнках. Вони орієнтуються на описи, вказані для них. Тому, варто зробити якісні alt-тексти для зображень, насамперед, для найсвіжіших фото.

9 ефективних SEO-порад - 4

8. Заберіть сторінки з помилкою 404

Вони не впливають на ранжування, але дратують користувачів. Перевіряйте, чи такі є, у звіті «Помилки сканування».

9. Пропрацюйте внутрішню перелінковку

Якісно зроблена внутрішня перелінковка передаватиме вагу від сторінки до сторінки, демонструючи пошуковикам авторитетність і корисність сайту. Особливу увагу приділіть текстам анкорів - чи справді вони відповідають тематиці сторінок, на які приводять.

 

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket