Хедлайнер Digital Monkey – спікер європейських конференцій Діамантіс Кітрідіс | Digital Monkey

Хедлайнер Digital Monkey – спікер європейських конференцій Діамантіс Кітрідіс

Дата публікації 30/11/2016
Хедлайнер Digital Monkey – спікер європейських конференцій Діамантіс Кітрідіс

До вашої уваги хедлайнер Digital Monkey – спікер європейських конференцій з діджитал-маркетингу та розробник маркетингових рішень для L'Oréal, Mercedes-Benz і PepsiCo – Діамантіс Кітрідіс. Він поділиться власним досвідом у проведенні маркетингових кампаній високого класу та розповість про необхідність стратегії в діджитал-маркетингу.

Це справжня важка артилерія нашої конфи: слухаємо виступ спікера - потім одразу на вечірку - осмислювати та приходити до тями.

Діамантіс Кітрідіс - засновник і гендиректор компанії Citrine Marketing Communication, яка розробляла маркетингові стратегії для Merk-MSD Pharmaceutical, Vodafone, Redken, а також незалежних експертів - політиків і знаменитостей.

Citrine - перша компанія в Європі, яка провела кампанію соціальними медіа. Її фахівці розробили критерії оцінки маркетингових кампаній за ключовими показниками.

Спікер регулярно виступає на конференціях і семінарах, присвячених соціальним мережам. Аудиторія Діамантіса Кітрідіса - досвідчені менеджери, незалежні професіонали та початківці маркетологи. Його постійно запрошують читати лекції в університетах Греції, Кіпру та Македонії.

Встигни придбати квиток на Digital Monkey за старою ціною! З 1 грудня квитки подорожчають на 300 грн. 

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket