Модератор UDAC - Всеукраїнського співтовариства Діджитал-агенцій - і модератор Digital Monkey - о, так, це все одна особа! | Digital Monkey

Модератор UDAC - Всеукраїнського співтовариства Діджитал-агенцій - і модератор Digital Monkey - о, так, це все одна особа!

Дата публікації 08/12/2016
Модератор UDAC - Всеукраїнського співтовариства Діджитал-агенцій - і модератор Digital Monkey - о, так, це все одна особа!

Конференція вважається успішною завдяки яскравим і цікавим доповідям, харизматичним і неординарним спікерам. Але ще одним з головних факторів успіху  є професійна робота модератора, який не просто виконує функцію конферансьє, а робить це з почуттям, вкладаючи, так би мовити, душу, вболіваючи за спільну справу. Його конкретні запитання розкривають заплутані та незрозумілі моменти, саме він мотивує глядачів до інтерактивної комунікації та вчасно вмикає аудиторію до взаємодії зі спікерами.

Отже, знайомтеся: модератор Digital Monkey 2016 - Віталій Георгієв. Фахівець з 10-річним досвідом у галузі маркетингу та реклами, має на рахунку понад 100 успішних проектів. Директор крупного digital-агентства AdPro. Напевно, ви чули про нього. Агенція працювала з такими відомими брендами, як Coca Cola, AVON, life :), Snaige, «СушиЯ».

У Всеукраїнському співтоваристві Діджитал агенцій UDAC Віталій також працює модератором, і не випадково вечір п'ятниці 16 грудня ми проведемо в компанії експертів і знавців своєї справи - адже Digital Monkey збирає найкращих!

Конференція-вечірка Digital Monkey відбудеться вже наступного тижня.

Реєструйтеся зараз!

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket