Новий дизайн «ВКонтакте»: зміни відбуваються зі скрипом | Digital Monkey

Новий дизайн «ВКонтакте»: зміни відбуваються зі скрипом

Дата публікації 17/06/2016
Новий дизайн «ВКонтакте»: зміни відбуваються зі скрипом

Новий дизайн «ВКонтакте» - вже давно не новина. У квітні адміністрація соцмережі пропонувала користувачам взяти участь в його тестуванні. Тепер, коли тести завершено, розпочалося офіційне переведення користувачів до нової версії сайту.

9 червня спільно з LIVE адміністрація «ВК» оголосила, що перші 10% користувачів переведено на новий дизайн - без щансу повернутися до старої версії. Незабаром нововведення оцінять всі користувачі.

Реакція у відповідь не змусила чекати довго. Приміром, користувач Viva la Gloria в «Твітері» написав(а): «Новий інтерфейс вк - особлива розробка для боротьби з інтернет-залежністю». Інші пішли далі, створивши петицію за можливість повернутися до старого дизайну. Її автор, Максим Литманін, обурений, що таке важливе рішення Mail.Ru Group прийняла, не враховуючи думку користувачів. На момент публикації петицію підписали вже 12500 осіб.

У власному офіційному блозі «ВКонтакте» пояснює необхідність редизайну створенням однакового зовнішнього вигляду сайту для всіх видів пристроїв. З цією метою зі сторінок вилучили зайві елементи, збільшили ширину екрану та шрифти, а розділи «Новини» та «Повідомлення» винесли догори.

Новий дизайн «ВКонтакте» комусь з обурених користувачів нагадує дизайн Facebook, іншим - «Однокласників». З іншого боку, навіть ті 12 тисяч осіб, що підписали петицію, - це навіть не 10% користувачів. Тож, іншим зміни сподобалися?

 

По матеріалам: telegram.me

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket