Текст у нокауті – відео в тренді | Digital Monkey

Текст у нокауті – відео в тренді

Дата публікації 16/08/2017
Текст у нокауті – відео в тренді

Міжнародна венчурна агенція KPCB дійшла висновку, що наприкінці поточного року 75% всього інтернет-трафіку займатиме відеоконтент. Як у таких умовах діяти маркетологам?

Перемога за відео

Відео буквально заполонило Інтернет. До того ж у якості автономного генератора виступають безпосередньо користувачі (за даними comScore, 83% від загального числа відеопотоку).

Adweek повідомляє, що в середньому людина витрачає на добу 3 год 24 хв на перегляд відео. Читання в нокауті.

Відеоконтент перемагає текстовий з двох причин:

  1. Людський мозок обробляє відеоряд у 60 тис. разів швидше за символи.
  2. Відео наочно демонструє все, що можливо. Людині не потрібно задіювати інші ділянки мозку, що відповідають за візуалізацію картинок, звуків, відчуттів. Загалом, уява відпочиває, а вражень не менше (іноді навіть більше), ніж від тексту.

Що робити маркетологам?

Очевидно, рекламникам доведеться докласти зусиль аби створити гарне відео. Віральне відео – тобто ролик, що вийшов у потрібному місці в потрібний час. Нижче наведено п'ять критеріїв, яким він має відповідати (або хоча би парі-трійці):

  1. Лаконічність. Якщо ви не зацікавите користувача за 4 с, ваш «відосик» потоне.
  2. Емоційність. Відео має спричиняти емоції.
  3. Актуальність. Все має своє місце та час, особливо якщо прив'язати рекламу до актуального інфоприводу.
  4. Інформативність. Відео – від слова «бачити». Створіть максимально зрозумілий ролик, бажано взагалі без слів. Тоді є шанси залучити іноземну ЦА.
  5. Користь або біль. Саме так. Ваше відео має або наставляти, або чіпляти, а краще одне та інше.

Однак не кожен віральний ролик стає вірусним. Принаймні, якщо не розщедритися на рекламу. Вам потрібні найширші охоплення? Тоді знімайте та промотуйте відео. Звісно, більше часу. Звісно, більше коштів. Натомість успіх гарантовано.

Пам'ятайте, 4 з 5 користувачів переглядають відео про рекламований продукт, а не читають про нього. Отже знімайте свій товар з найвдаліших ракурсів і не заощаджуйте на дизайнерах, копірайтерах і обладнанні.

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket