5 найкращих креативів минулого літа від відомих брендів | Digital Monkey

5 найкращих креативів минулого літа від відомих брендів

Дата публікації 13/09/2016
5 найкращих креативів минулого літа від відомих брендів

У той час, коли ми насолоджувалася теплими літніми днями, деякі компанії не припиняли напружено працювати над своїми образами. Пропонуємо оцінити топ-5 креативних ідей, що з'явилися минулого літа.

1. Короткометражний фільм Мет'ю Макконехі про бурбон Wild Turkey

Після неоднозначних роликів для Lincoln Мет'ю Макконехі знову освоює світ реклами. Цього разу він не лише став обличчям бренду, але й виступив у ролі режисера для нового ролика Wild Turkey.

6-хвилинне відео переносить нас до Кентукі, на батьківщину бурбону Wild Turkey. Глядачам демонструють процес створення напою та людей, які стоять за його виробництвом. Після перегляду навіть останні скептики переконуються, що Wild Turkey є частиною національної традиції, суто американським бурбоном.

2. Проект Dove для боротьби з сексизмом у великому спорті

Остання Олімпіада стала приводом для обговорення не лише спортивних досягнень, але й різного ставлення до чоловіків-спортсменів і жінок-спортсменок. Останніх часто оцінюють не за їхніми досягненнями, а за зовнішністю.

Dove запустила сайт, де зібрала сексистські висловлювання від солідних видань на кшталт Cosmopolitan і Daily Mail. Відвідувачі отримали можливість прочитати ці цитати та відповісти автору. Проект став частиною крупнішої кампанії Dove - My Beauty My Say.

3. Rapha розповів про магію велосипедних прогулянок

Бренд професійного одягу для велосипедистів Rapha випустив емоційний ролик Rapha Core. Гарні пейзажі тут поєднано з історіями людей, для яких велосипедний спорт є невід'ємною частиною життя. Цей ролик демонструє, як налагодити емоційний контакт зі своєю аудиторією. 

4. Sonic the Hedgehog: так погано, що вже добре

До 25-річчя гри Sonic: The Hedgehog організували свято з прямою трансляцією. Протягом трьох з половиною годин глядачі «насолоджувалися» незрозумілими шумами на задньому фоні, звуком, що зникав, іноді - зображенням. Гірше за хлопця в костюмі Соніка танцював хіба що діджей. Запрошений вокаліст забув вивчити слова пісні, а кульмінацією стала перерва в трансляції, під час якої хтось жадібно поїдав піццу.

Безперечно, це був ризикований хід. Але на виході він спрацював. Трансляція однозначно була «настільки поганою, що навіть гарною». Якщо не маєте кілька годин на перегляд цього дійства, подивіться хоча би підбірку найкращих моментів ефіру. 

5. Old Spice запропонував гру

5 лучших креативов прошедшего лета от известных брендов

Для тех, кто соскучился по абсурдным ретроиграм, Old Spice выпустил YouLand. Подключение происходит через Facebook, играть можно одному или с друзьями. Только на первых трех уровнях вам предстоит прятаться от коллег по офису, стрелять в босса из степлера и драться со строителями в костюме каратиста. Захватывающе-дурацкая игра, от которой действительно трудно оторваться.

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket