Для тих, хто пише: топ-7 онлайн-ресурсів для перевірки якості тексту | Digital Monkey

Для тих, хто пише: топ-7 онлайн-ресурсів для перевірки якості тексту

Дата публікації 06/07/2017
Для тих, хто пише: топ-7 онлайн-ресурсів для перевірки якості тексту

Нехай кажуть, що текстовий контент поступається за ефективністю фото- та відеоматеріалам, проте, він все одно потрібен. Та не аби який, а якісний, тобто без помилок і з високою унікальністю. А ось тут не обійтися без кількох корисних онлайн-сервісів. Перелік найкращих з них пропонуємо в цій статті.

Readability

Один з найкорисніших ресурсів, який дає зрозуміти, наскільки ваш текст вийшов зрозумілим і легким для сприйняття. Навіть більше – оцінює, наскільки ваш контент зацікавив ту чи іншу аудиторію.

Speechpad

Програма автоматично розпізнає мову та перетворює аудіо/відео на текст. Стане у нагоді, коли потрібно швидко розшифрувати інтерв'ю, наприклад.

«Декодер»

Врятує, якщо лист від клієнта надійшов у вигляді незрозумілих символів, а просити відправника переслати в іншому форматі ніяково чи не дозволяють обставини.

Content Watch

Сервіс для перевірки унікальності текстів і сайтів в цілому. Працює швидко, без реклами та нав'язливих пропозицій. Є можливість користуватися безкоштовно, але в цьому випадку кількість перевірок на день буде обмеженою.

«Мова ДНК Нації»

Паличка-рятівниця для тих, хто має проблеми з українською мовою. Ресурс швидко, доступно та цікаво розкладе все по поличках і відповість на будь-яке граматико-лексичне запитання.

Glvrd

Очистить текст від словесного сміття, недоречних епітетів, неточностей у формулюваннях. Блискучий помічник для охочих навчитися писати в інформаційному стилі.

«Хрономер»

Сервіс вираховує, скільки часу знадобиться на озвучування того чи іншого тексту. Полегшить життя у випадках, коли заплановано пряму трансляцію.

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket