Розкрито секрет створення вірусних відео! | Digital Monkey

Розкрито секрет створення вірусних відео!

Дата публікації 21/09/2017
Розкрито секрет створення вірусних відео!

Сторінка Blossom створює ролики про DIY-лайфхаки, які можна використовувати в побуті. Її контент розрахований на просунутих домогосподарок, які мають маленьких дітей. У результаті, відеосюжети збирають майже 400 млн переглядів і близько12 млн репостів, що дозволило акаунту Blossom увійти до топ-10 сторінок, які переглядаються у Facebook.

Фахівці з обробки даних, які співпрацюють з Blossom, тестують тисячі унікальних відео і створюють систему, здатну виявити характерні ознаки «вірусності» сюжетів.

Їх визначають, відповідаючи на два питання: чому користувачі припиняють гортати стрічку заради перегляду цього ролика і чому потім його шерять?

«Момент перепосту настає, якщо побачене або надихає, або приносить користь, або просто дуже круте», - відзначили в компанії.

Також важливою є відеозаставка: саме вона чіпляє і буквально зупиняє користувача. Так, наприклад, найбільший вірусний сюжет на Facebook «прикрашений» заставкою нижньої білизни.

А щоб користувач не тільки загальмував стрічку для перегляду, але і «поділився» відео, контент про бренд не повинен асоціюватися з рекламою, але збільшувати при цьому його впізнаваність. Простіше кажучи, користувачі повинні відчути цінність сюжету: тоді з’явиться бажання поділитися зі своїми друзями.

За матеріалами Adweek.

 

Підписуйтесь на новини Digital Monkey Kiev в Facebook та VK!

Партнер
Партнер
Партнер з мобільної реклами
Партнер кофе-брейків
Buy Ticket